Як правильно вибрати сертифікат і центр сертифікації SSL Україна

Короткий посібник від A до Я по вибору правильного SSL сертифікату

У світі цифрової безпеки мети і специфікації різних продуктів дуже актуальні для споживача, хоча відмінності між ними можуть бути не настільки ясними. Але в обох випадках важливо, щоб клієнт знаходив потрібне. Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу, який шукає правильний SSL-сертифікат для свого власного веб-сайту або постачальника домену, який шукає для вас надійні SSL-пропозиції для ваших власних клієнтів, ось що ви повинні знати про сертифікати TLS / SSL і про те, що потрібно шукати при виборі постачальника сертифікатів.

Що таке сертифікати TLS / SSL?
SSL-сертифікати використовуються для захисту зв'язку між веб-сайтом, хостом або сервером і кінцевими користувачами, які підключаються до нього (або між двома машинами в стосунках клієнт-сервер). Сертифікат SSL підтверджує ідентифікацію імені домена (наприклад, adgrafics.com), який працює на веб-сайті, і дозволяє шифрувати всю інформацію між сервером і відвідувачем, щоб забезпечити цілісність всієї інформації, що передається.

Чому сертифікати TLS / SSL так важливі?
Попередження про крадіжку особистих даних і попередження браузера стають дедалі важливішим для споживачів. Невикористання сертифіката TLS / SSL для вашого сайту може підірвати довіру клієнтів і знизити швидкість виконаних транзакцій, що негативно позначиться на вашому прибутку.

Як працює SSL-шифрування?
Шифрування використовує ключі для блокування і розблокування вашої інформації, тобто вам потрібна інформація для «відкриття» або декодування і захисту інформації.

Кожен сертифікат SSL поставляється з двома ключами:

Де використовуються SSL-сертифікати?
Сертифікати SSL повинні використовуватися у всіх випадках, коли інформація повинна бути передана безпечно. Це включає:

Як визначити, чи має сайт дійсний сертифікат SSL
Веб-сайт без SSL-сертифіката відображає «http: //» перед адресою веб-сайту в адресному рядку браузера. Це прізвисько означає «Протокол передачі гіпертексту», звичайний спосіб передачі інформації через Інтернет. Більшість інтернет-користувачів знають, що це вказує на те, що веб-сайт не є безпечним і звичайно шукають https: // і закритий символ замку в своєму вікні браузера, щоб підтвердити, що вони знаходяться на сайті аутентифіцированої організації.

Зелений адресний рядок EV TLS / SSL
Однак для бізнес-сайтів недостатньо просто включити HTTPS і відобразити стандартний символ замку для своїх відвідувачів. Інтернет-споживачі вимагають підтвердження того, що ідентифікація веб-сайту, який вони відвідують, була перевірена процедурами аутентифікації, які, як доведено, заслуговують високої надійності. І ця гарантія надається в вигляді SSL-сертифіката розширеної перевірки (EV). EV-сертифікати відтворюють яскравий ідентифікатор в рядку URL-адреси і вказують відвідувачеві, що веб-сайт піддався великому контролю з боку центру сертифікації. що видав сертифікат. Споживач може бути впевнений, що вони знаходяться на законному веб-сайті, а не на фішинговому веб-сайті. Це не означає, що сертифікат EV необхідний в будь-якій ситуації. Але SSL сертифікати можуть генерувати більш високий рівень довіри споживачів, ніж інші параметри, такі сертифікати перевірки організації (OV) або сертифікати перевірки домену (DV), які піддаються значно меншому аналізу.